Firma PW OSA świadczy usługi rolnicze na zlecenie Klientów indywidualnych, firm i instytucji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Wspieramy rynek rolniczy poprzez zapewnienie wszechstronnych, profesjonalnych usług z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług rolniczych, obejmujących uprawę i siew. Usługi rolnicze realizujemy z użyciem nowej generacji maszyn rolniczych CLAYDON, umożliwiających efektywną pracę na polu w każdych warunkach. Oferujemy duży wachlarz usług rolniczych takich jak orka, talerzowanie, mulczowanie po kukurydzy, doprowadzenie ugoru do pola ornego, siew zbóż, rzepaku, grochu, usługi kombajnem zbożowym.

Jesteśmy ekspertami od uprawy

Od prawidłowego siewu zbóż zależy stan plantacji i jej zdolności do przezimowania. Niezwykle istotny jest nie tylko odpowiedni wybór terminu siewu, ale też rekomendacje hodowcy dotyczące danej odmiany, głębokość siewu warunkowane lekkością i rodzajem gleby, rozstaw rzędów, a nawet kierunek siewu. Brak profesjonalizmu i wiedzy w sianiu zboża może skutkować późniejszym i słabym jakościowo plonowaniem. Dlaczego warto jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy? Przede wszystkim przez wzgląd na dużą oszczędność czasu.

Świadcząc usługi rolnicze, korzystamy ze sprawdzonych i bezpiecznych technologii upraw, nawożenia i ochrony roślin, co przekłada się na wyższą jakość plonów i zdrowie upraw. Jesteśmy przekonani, że najlepszą ofertą, jaką możemy dać rolnikowi, to najlepszej jakości usługi siewu,  aby zapewnić powodzenie upraw.

Niezależnie od tego, czy Twoje uprawy są uprawiane na wyeksploatowanych glebach piaszczystych, ciężkich gliniastych, gliniastych, wapiennych, błotnych, kredowych, skalnych czy torfowych – nasze usługi siewu maszynami CLAYDON skutecznie i niezawodnie wykorzystają wszystkie zalety Twojego rodzaju gleby.

Wszystkie powierzone prace realizujemy z dbałością o najmniejsze detale, co jest gwarancją uzyskania dobrych jakościowo plonów. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług wysiewu, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doradców odpowie na Twoje pytania.